Kasa kina jest otwarta codziennie na godzinę przed pierwszym seansem i do rozpoczęcia ostatniego.
Rezerwacje są anulowane pół godziny przed danym seansem. Tel. do kasy 87 641 01 36

Mała Akademia BBC Earth 3ddubbingKino z Rodziną

Film przyrodniczy 3D, Wielka Brytania, 2017

Czas trwania: 45 min + 45 min.

Od lat: 6


Pokaz z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Bilety w cenie 12 zł.


"Dzika Afryka" (3D) to jeden z najbardziej ambitnych filmów przyrodniczych 3D, jakie kiedykolwiek zagościły na dużym ekranie. Film powstał przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D, by móc przenieść widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwolić im przeżyć swoje własne safari.
"Mali giganci" (3D) to pierwszy film BBC Earth na dużym ekranie, który przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i "supermocami" muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w walce o przetrwanie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Dunkierka

Dramat wojenny, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 106 min.

Reżyseria: Christopher Nolan

Obsada: Mark Rylance, Tom Hardy, Cillian Murphy

Od lat: 15


"Dunkirk" opowiada o słynnej Operacji Dynamo, której efektem była granicząca z cudem ewakuacja odciętych przez Niemców żołnierzy Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz innych oddziałów alianckich z Francji w 1940 roku. W wyniku trwającej blisko 10 dni akcji uratowano ponad 140 tysięcy francuskich i belgijskich żołnierzy oraz 198 tysięcy Brytyjczyków.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Spacer z dinozaurami - Mała Akademia BBC3ddubbing

Film przyrodniczy 3D, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 40 min.

Od lat: od 6 lat


Film z serii Mała Akdemia BBC Earth.
Spacer z dinozaurami to pełen akcji dokument opowiadający o rodzinie Pachyrhinosaurusów, które rozpoczynają swoją epicką wędrówkę. Ten niezwykły dokument, czerpiąc z najnowszych naukowych badań, przywraca do życia wymarłe przed wiekami stworzenia, dając nam niezapomnianą możliwość obcowania z nimi na dużym ekranie. Niezwykły spacer, na który się udajemy, ma moc przenoszenia w czasie, pozwala nie tylko przyjrzeć się bliżej tym fantastycznym stworzeniom, ale również przeżyć wraz z nimi niesamowitą przygodę. Wszystko - zaczynając od wyglądu dinozaurów, a na ich ruchach i zachowaniach kończąc, zostało precyzyjnie skonstruowane na podstawie dowodów zebranych ze skamielin. Twórcy filmu połączyli wiedzę z zakresu paleontologii z dokładną wiedzą na temat dzisiejszych zachowań zwierząt, aby stworzyć wyjątkowo realistyczny portret tych fascynujących stworzeń.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Cudowny chłopakdubbingKino z Rodziną

Dramat, komedia, USA, 2017

Czas trwania: 107 min.

Reżyseria: Stephen Chbosky

Obsada: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

Od lat: 10


Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Piotruś Królik

Film familijny, Wlk. Brytania, 2018

Czas trwania: 93 min.

Reżyseria: Will Gluck

Obsada: Rose Byrne, Domhnall Gleeson, Sam Neill

Od lat: bez ogrnaiczeń


Złośliwy, niepokorny i ciekawski Piotruś Królik to postać wyjątkowa; na jego zuchwałych przygodach wychowują się kolejne pokolenia dzieci na całym świecie. W komedii Piotruś Królik wojna tytułowego bohatera z panem McGregorem przechodzi na zupełnie nowy poziom – być może najwyższy z możliwych. Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Ziemia. Niezwykły dzień z życia planety BBC EarthdubbingKino z Rodziną

Dokumentalny, przyrodniczy, Chile, Wlk. Brytania, 2018

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Richard Dale, Lixin Fan

Od lat: bez ograniczeń


Oto 24 godziny na nieprawdopodobnej planecie zwanej Ziemią. Odkryjcie niezwykłe stworzenia, niepokazane w ten sposób nigdy wcześniej. Dzięki nowoczesnym technologiom filmowania zobaczymy je z bliska, widziane okiem natury. Już nigdy nie spojrzycie na nie tak samo. Zobacz świat, który sprawi, że połączysz się z naturą, mogąc niemal jej dotknąć. Wszystkie zwierzęta połączone są z planetą, którą nazywamy domem, ukształtowanym przez siły wprawiające ją w ruch. Dotyczy to także najlepiej poznanego gatunku – nas samych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

BasiaKino z Rodziną

Film animowany, Polska, 2018

Czas trwania: 50 min.

Od lat: bez ograniczeń


„Basia” to adaptacja pięciu książek z kultowej już serii stworzonej przez Zofię Stanecką i Mariannę Oklejak. Reżyserzy serialu, Marcin Wasilewski i Łukasz Kacprowicz, zachowali styl rysunków i poczucie humoru tak charakterystyczne dla książek o Basi. Pokazują w nim świat z perspektywy pełnej ciekawości pięciolatki, dla której wyprawa do zoo, biwak, dzień w przedszkolu, a nawet pobyt w domu z katarem są początkiem niezwykłej przygody. Każdy z prezentowanych pięciu odcinków zaprasza widzów do radosnego świata dziewczynki, która codziennie uczy się czegoś nowego.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Avengers: Wojna bez granic2ddubbingKino z Rodziną

Akcja Sci-Fi Komiks, Marvel USA, 2018

Czas trwania: 155 min.

Reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo

Obsada: Robert Downey Jr., Chris Evans, Chris Pratt, Chris Hemsworth

Od lat: 10


Kiedy Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia się nowy przeciwnik, Thanos (Josh Brolin). Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Chce za ich pomocą kreować rzeczywistość według własnej, pokręconej woli. Los Ziemi i wszelkiego życia znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Lady bird

Dramat, USA, 2017

Czas trwania: 93 min.

Reżyseria: Greta Gerwig

Obsada: Saoirse Ronan

Od lat: 15


Christine (Lady Bird) McPherson ze wszystkich swych młodzieńczych sił sprzeciwia się matce. Kobiecie silnej, wyrazistej o jasno sprecyzowanych poglądach, pracującej bez wytchnienia jako pielęgniarka po tym, jak jej mąż stracił pracę. Warto wspomnieć, że bunt tytułowej Lady Bird to tak naprawdę walka z samą sobą, bowiem niezależność nastolatki jest lustrzanym odbiciem charakteru matki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Bóg morduSpektakl

Spektakl, komedia,

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Dominik Nowak

Obsada: Katarzyna Misiewicz-Żurek, Katarzyna Maciąg i Lesław Żurek.

Od lat: 25


Bóg mordu to niezwykle napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. Akcja spektaklu rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich dzieci. Czwórka dorosłych osób rozmawia w kulturalny sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt, odsłaniając ciemne strony człowieka żyjącego we współczesnej cywilizacji. Tytułowy Bóg mordu uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu ukazując coraz większe pęknięcia w skorupie mieszczańskiego wychowania.
Tekst, oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych, zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi Rzeź Romana Polańskiego.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

24 września19:00

Kaczki z gęsiej paczkidubbingKino z Rodziną

Film animowany, USA Chiny, 2018

Czas trwania: 80 min.

Od lat: bez ograniczeń


Benek jest dumną gęsią, beztroskim kawalerem i pozwalającym sobie na wszystko lekkoduchem. Zdecydowanie woli podniebne akrobacje i kaskaderskie popisy od ćwiczeń przed czekającą go migracją do ciepłych krajów. Podczas jednego z popisowych przelotów Benka coś idzie nie tak i gąsior wpada prosto w stado kaczątek. W wyniku wypadku dwa pisklaki zostają oddzielone od reszty swoich braci i sióstr a główny bohater ulega kontuzji, która nie pozwala mu na wzbicie się w powietrze. Zamiast dalej latać – zmuszeni będą człapać. Benek musi teraz zadbać o maluchy i wspólnie z nimi wyrusza w podróż życia – przez malownicze góry, wspaniałe jeziora, bambusowe lasy i jaskinie pełne tajemnic. Dzięki tej przygodzie, Benek przekona się o sile bezwarunkowej miłości i stanie się dla kaczątek najlepszym ojcem na całym ptasim świecie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

2 lipca16:30

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie2dnapisyKino z Rodziną

Sci-fi, przygodowy, USA Disney, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Ron Howard

Obsada: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson

Od lat: 10


Han Solo to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę, swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana. Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi Gwiezdnych wojen.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Paweł, apostoł Chrystusadubbing

Film historyczny, religijny, 108 min., 2018

Reżyseria: Andrew Hyatt

Obsada: Jim Caviezel, Olivier Martinez, James Faulkner

Od lat: 13


Film w promocji Kino z Rodziną


Barwna opowieść o św. Pawle to historia jednego z najzagorzalszych przeciwników Chrystusa, nawróconego faryzeusza, który dzięki swej wierze i oddaniu stał się najważniejszym, najbardziej wpływowym apostołem. Łukasz (Jim Caviezel), przyjaciel i lekarz, ryzykuje życiem, by dostać się do Rzymu, miasta, w którym czeka na wykonanie wyroku Paweł (James Faulkner). Skazany na śmierć przez Nerona, przebywa w słynącym z okrucieństwa rzymskim więzieniu, w najciemniejszej celi. Zanim wyrok zostanie wykonany, Łukasz i Paweł spisują księgę

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Nasze najlepsze weseleIskra na Obcasach

Komedia, Francja, 2018

Czas trwania: 117 min.

Reżyseria: Olivier Nakache, Eric Toledano

Obsada: Jean-Pierre Bacri, Jean-Paul Rouve

Od lat: 15


Część specjalnego wydania Iskry na Obcasach


Max jest właścicielem uznanej firmy weselnej. Przez 30 lat zaplanował i zorganizował setki imprez, ale po drodze utracił cały zapał do pracy. Na wewnętrzne dylematy nie ma jednak czasu, bo oto nadchodzi wielki dzień Pierrea i Heleny. Para zakochanych postanawia wziąć ślub w romantycznych wnętrzach XVII-wiecznego zamku. Zatem Max, jak przystało na profesjonalistę, bierze się do działania. Rekrutuje kelnerów, kucharzy i pomywaczki. Poleca fotografa, zatrudnia zespół muzyczny, a nawet osobiście zajmuje się aranżacją kwiatów. Jednym słowem robi wszystko, by wielka impreza odniosła równie wielki sukces. Niestety, seria nieprzewidzianych zdarzeń wywraca misterny plan do góry nogami, a wesele marzeń z godziny na godzinę zamienia się w katastrofę stulecia.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Pozycja obowiązkowa

Komedia, USA, 2018

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Bill Holderman

Obsada: Diane Keaton, Jane Fonda, Andy Garcia

Od lat: 15


Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale Pięćdziesiąt twarzy Greya okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 czerwca20:15 20 czerwca20:15 21 czerwca18:15

WyszczekanidubbingKino z Rodziną

Komedia familijna, USA, 2018

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Raja Gosnell

Obsada: Will Arnett, Natasha Lyonne

Od lat: 7


Max, pracujący dla policji rottweiler, samotnik w typie macho, zostaje wysłany na prestiżową wystawę psów, by zbadać tajemniczą sprawę związaną z nielegalnym handlem zwierzętami. Niestety, zostaje tam wysłany wraz ze swym partnerem – człowiekiem, co rodzi mnóstwo zaskakujących i zabawnych sytuacji.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 czerwca11:00 19 czerwca14:15 19 czerwca18:30 20 czerwca14:15 20 czerwca18:30 21 czerwca16:30 28 czerwca15:30 1 lipca15:30

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie2ddubbingKino z Rodziną

Sci-fi, przygodowy, USA Disney, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Ron Howard

Obsada: Alden Ehrenreich, Emilia Clarke, Woody Harrelson

Od lat: 10


Han Solo to autsajder, który podróżuje przez galaktykę swoim statkiem. Podczas śmiałych eskapad w głąb przestępczego półświatka poznaje wspaniałego Chewbaccę, swojego drugiego pilota. Spotyka też uzależnionego od hazardu Lando Calrissiana. Wyprawa ta ukształtuje go na jednego z największych bohaterów sagi Gwiezdnych wojen.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 czerwca16:00 20 czerwca16:00

Rampage: Dzika Furia2ddubbingKino z Rodziną

Film przygodowy, Akcja, USA, 2018

Czas trwania: 107 min.

Reżyseria: Brad Peyton

Obsada: Dwayne Johnson

Od lat: 12


Prymatolog Davis Okoye, który trzyma ludzi na dystans, nawiązał silną więź z Georgem — niezwykle inteligentnym gorylem srebrnogrzbietym, którym opiekuje się od czasu jego narodzin. Niestety wskutek nieudanego eksperymentu genetycznego ta łagodnie usposobiona małpa zmienia się w gigantyczną, rozwścieczoną bestię. Na domiar złego wkrótce okazuje się, że istnieją też inne zwierzęta, które uległy podobnej przemianie. Nowo stworzone drapieżniki alfa przedzierają się przez Amerykę Północną, niszcząc wszystko na swojej drodze. Okoye łączy siły z odrzuconym przez środowisko inżynierem genetycznym, aby znaleźć antidotum. Jednocześnie stara się przetrwać na nieustannie zmieniającym się polu walki i nie tylko zapobiec globalnej katastrofie, ale też uratować przerażającą istotę, która niegdyś była jego przyjacielem.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

24 czerwca15:30 25 czerwca15:30

Nasze najlepsze wesele + Grzegorz KordekIskra na Obcasach

Czas trwania: 170 min.

Od lat: 15


I CZĘŚĆ WIECZORU
Wydarzenie „Gotowa Na Wszystko” interaktywne, pełne humoru show motywacyjno inspirujące do którego scenariusz pisze samo życie.
Grzegorz Kordek w lekki i dowcipny sposób odpowiada. na trudne codzienne pytania dotyczące kobiet, mężczyzn, związku i pracy. Jest to niepowtarzalna szansa okazja do odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat własnego umysłu oraz możliwość zgłębienia tajemnic budowania swojego szczęścia i sukcesu osobistego. Ile razy miałaś wrażenie że zasługujesz na wiele więcej niż masz teraz ? Dlaczego pomimo ciężkiej pracy, poświęcenia i wielu wyrzeczeń i tak nie jest tak jak powinno być?
Co zrobić by wyjść tego błędnego koła rozpoczynając życie jako kobieta która otrzymuje to wszystko na co zasługuje. Czuje się spełniona, niezależna i gotowa na wszystko.
II CZĘŚĆ WIECZORU
Film "Nasze najlepsze wesele". Znakomita francuska komedia od twórców "Nietykalnych".

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 czerwca18:30

Dziedzictwo. HereditaryPremiera

Horror, USA, 2018

Czas trwania: 126 min.

Reżyseria: Ari Aster

Obsada: Toni Collette, Gabriel Byrne

Od lat: 16


Śmierć Ellen, seniorki rodziny Grahamów, nie mogła być dla nikogo zaskoczeniem. Natomiast to co nastąpiło po niej, dla wszystkich było szokiem. Rodzina Annie, córki Ellen, wkrótce po pogrzebie zaczyna doświadczać niepokojących zjawisk. Początkowo tłumaczy je sobie żałobą i przemęczeniem, ale wkrótce zdarzenia przybierają tak tragiczny i potworny obrót, że jasnym staje się, iż na rodzinie Grahamów ciąży mroczne dziedzictwo. Co takiego wydarzyło się w życiu Ellen, że teraz zapłacić musi za to jej rodzina? Odkrycie tej prawdy nikomu nie przyniesie spokoju…

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 czerwca19:30 23 czerwca19:00 24 czerwca21:00 26 czerwca18:00 27 czerwca20:00 29 czerwca19:15 30 czerwca19:00 1 lipca21:00 2 lipca20:15 3 lipca21:00

Zimna wojna

Dramat, Polska, 2018

Czas trwania: 84 min.

Reżyseria: Paweł Pawlikowski

Obsada: Joanna Kulig, Tomasz Kot, Borys Szyc

Od lat: 15


Zimna wojna opowiada historię trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie umieją żyć bez siebie, ale równocześnie nie potrafią być razem. W ich role wcielają się Tomasz Kot i Joanna Kulig, którym na ekranie partnerują Agata Kulesza i Borys Szyc. Wydarzenia pokazane w Zimnej wojnie rozgrywają się w latach 50. i 60. XX wieku, w Polsce i budzącej się do życia Europie, a w ich tle wybrzmiewa wyjątkowa ścieżka dźwiękowa, będąca połączeniem polskiej muzyki ludowej z jazzem i piosenkami paryskich barów minionego wieku.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 czerwca17:45 23 czerwca17:15 24 czerwca19:15 26 czerwca20:15 27 czerwca18:00

Bóg nie umarł: Światło w ciemnościdubbingDOBRE CZWARTKI

dramat, religijny, USA, 2018

Czas trwania: 105 min.

Reżyseria: Michael Mason

Obsada: John Corbett

Od lat: 12


Film z cyklu DOBRE CZWARTKI. Bilety dla min. 3 os. grup w cenie 13 zł za bilet.


Wokół kościoła Św. Jakuba narasta coraz więcej sporów. Przeciwnikom wiary przeszkadza fakt, że świątynia stoi na terenie uniwersytetu. Gdy pewnej nocy pożar pustoszy kościół, władze uczelni postanawiają wykorzystać okazję, by usunąć parafię ze swojego terenu. Wielebny Dave zmaga się z pogróżkami i szykanami. Mimo poparcia parafian, zaczyna rozważać przeniesienie świątyni. Prawdziwe wątpliwości w jego sercu zasieje pojawienie się jego dawno niewidzianego brata, który niespodziewanie włączy się w konflikt wokół kościoła. Gorzkie wspomnienia powrócą, otworzą się dawne rany. Bracia będą musieli zmierzyć się z trudnymi pytaniami z przeszłości.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

21 czerwca20:15

Jezioro (wg Mewy A. Czechowa)Spektakl

Spektakl,

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Paweł Leszkiewicz

Od lat: 15


Bilety w cenie 15 zł dostępne są w Miejskim Domu Kultury (tel. 87 643 36 59)


W swoim pierwszym spektaklu Teatr Pneumatyczny – jak sami o sztuce piszą artyści – stara się zmierzyć z jednym z arcydzieł dramatopisarstwa, zastanawiając się, co sprawia, że mnie i Ciebie tu, do jeziora, ciągnie jak mewę. A może jest to po prostu ułuda? Co, jeśli życie w naszym małym augustowskim raju, wśród zielonych płuc Polski jest takie samo jak życie gdziekolwiek indziej, zaś „miejsce wybrane” jest zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem? Może wszyscy jesteśmy mewami, które jednocześnie wznoszą się ponad taflą wody i, nie mogąc od niej odfrunąć, leżą martwe na brzegu wyschłego jeziora, wokół którego krążyło całe ich życie…?

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Jurassic World: Upadłe KrólestwoKino z Rodziną

Film przygodowy, USA, 2018

Czas trwania: 124 min.

Reżyseria: J.A. Bayona

Obsada: Chris Pratt, Jeff Goldblum

Od lat: 12


Minęły cztery lata, od kiedy luksusowy park rozrywki Jurassic World został zdewastowany przez dinozaury i zamknięty. Isla Nublar jest dziś opuszczona przez ludzi, a dinozaury, które przetrwały, próbują poradzić sobie w dżungli same. Kiedy uśpiony dotąd wulkan budzi się do życia, Owen (Chris Pratt) i Claire (Bryce Dallas Howard) za wszelką cenę chcą uratować pozostałe przy życiu stwory. Owen próbuje odnaleźć Blue, zaginionego raptora, którego wychował, dla Claire ocalenie dinozaurów staje się najważniejszą misją. Kiedy przybywają na wyspę, wulkan zaczyna już wyrzucać z siebie deszcz lawy; Claire i Owen odkrywają spisek mający przywrócić Ziemię do stanu, którego nie widzieliśmy od czasów prehistorycznych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

I że ci nie odpuszczę

komedia romantyczna, USA, 2018

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: Bob Fisher, Rob Greenberg

Obsada: Eugenio Derbez, Eva Longoria

Od lat: 15


Kate to samotna matka, która nie poddaje się przeciwnościom losu. Pracuje na dwie zmiany, prowadzi dom i uczy się do egzaminów, by dostać wymarzoną pracę. Tymczasem zostaje zatrudniona do sprzątania jachtu, należącego do playboya otoczonego supermodelkami i służbą. Choć Leo jest dziedzicem wielkiej fortuny, nie zamierza zapłacić jej ani grosza. Kate dostaje szansę rewanżu, gdy w trakcie nocnej imprezy rozpieszczony milioner wypada za burtę i traci pamięć. Przekonuje go, że od lat są małżeństwem i wprowadza w „prawdziwe życie” budowlańca z trójką dzieci. Sytuacja szybko wymyka się jej spod kontroli, bo beztroski macho zaczyna doskonale odnajdywać się jako tata i obowiązkowy mąż. Tymczasem Kate, ku swojemu zaskoczeniu, coraz bardziej ulega jego urokowi.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

29 czerwca17:15 30 czerwca17:00 1 lipca19:00 2 lipca18:15 3 lipca19:00

Iniemamocni 2Kino z RodzinąPremiera

Film animowany, USA Disney, 2018

Czas trwania: 126 min

Od lat: bez ograniczeń


W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Oceans 8

komedia kryminalna, USA, 2018

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Gary Ross

Obsada: Anne Hathaway, Cate Blanchett, Sandra Bullock

Od lat: 13


Pięć lat, osiem miesięcy, 12 dni... Dokładnie tyle czasu zajęło Debbie Ocean (Sandra Bullock) zaplanowanie największego skoku w jej życiu. Do jego realizacji potrzebuje pomocy najlepszych specjalistów w swoim fachu. Szczególnie swojej wspólniczki Lou Miller (Cate Blanchett). W ekipie najlepszych z najlepszych znalazły się: jubilerka Amita (Mindy Kaling) i oszustka uliczna Constance (Awkwafina). Dołączyły do nich paserka Tammy (Sarah Paulson), hakerka Nine Ball (Rihanna) oraz projektantka mody Rose (Helena Bohnam Carter). Cel to warty około 150 milionów dolarów diamentowy naszyjnik.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Oswoić własne demonySpektakl

Spektakl,

Czas trwania: 50 min.

Reżyseria: Katharina Kochanowska

Od lat: 12


Bilety do nabycia u organizatora - tel. 515 036 133


Czy miewasz czasem takie myśli ?
Na pewno mi się nie uda...
Nikt mnie nie pokocha...
Oni są lepsi ode mnie...
Boję się...
Słyszymy te głosy w naszej głowie np wtedy, gdy chcemy wyznać ukochanej osobie ze darzymy ja uczuciem ale blokuje nas strach przed odrzuceniem.
Słyszymy te głosy gdy chcemy spróbować własnych sił w zawodach sportowych ale ostatecznie rezygnujemy z przekonaniem ze inni na pewno są lepsi od nas.
Słyszymy te głosy dosyć często, to one powstrzymują nas przed realizacja swoich marzeń, sprawiają ze jest nam smutno przestajemy w siebie wierzyć i zmniejsza się poczucie własnej wartości.
Dlatego nazwalam te głosy "demonami" które przychodzą w pewnych sytuacjach i szepcą nam do ucha.
Co należy uczynić by demony zamilkły ?
Zapraszam Cię w cudowną podróż taneczną pełna emocji i piękna.
Przeżyj wraz z naszą główną bohaterka proces przemiany.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

18 czerwca19:00

VHS HELLDKF Kinochłon

Film akcji klasy B, Turcja, 1986

Czas trwania: 70 min. + spotkanie

Od lat: 15


Bilety w cenie 15 zł dostępne są w Miejskim Domu Kultury (tel. 87 643 36 59)


Pokaz filmu klasy B z lektorem na żywo!
VHS Hell – kolektyw założony w Trójmieście w 2010 roku przez Krystiana Kujdę. Zajmuje się organizowaniem pokazów filmów dystrybuowanych w Polsce na kasetach wideo w drugiej połowie lat 80. i pierwszej połowie lat 90., a także zbieraniem, archiwizowaniem i publikowaniem materiałów związanych z erą wideo i przeprowadzaniem wywiadów z dystrybutorami, właścicielami wypożyczalni i lektorami filmowymi.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

28 czerwca19:00

Baby DriverDKF Kinochłon

Film akcji, muzyczny, USA, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 113 min.

Reżyseria: Edgar Wright

Obsada: Ansel Elgort, Kevin Spacey

Od lat: 15


DKF Kinochłon. Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury tel. 87 643 36 59


Utalentowanego młodego kierowcę (Ansel Elgort), który zarabia na życie udziałem w napadach, przez życie prowadzi muzyka. To ona pomaga mu być najlepszym w tym, co robi. Kiedy poznaje dziewczynę swych marzeń (Lily James), postanawia porzucić przestępczą przeszłość i zacząć żyć normalnie. Zmuszony przez bossa mafijnego (Kevin Spacey), dla którego pracuje, do udziału w z góry skazanym na niepowodzenie skoku, ryzykuje utratą wszystkiego, co dla niego najważniejsze – miłości, wolności i muzyki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

5 lipca19:00

Urodzeni mordercyDKF Kinochłon

Thriller, dramat, USA, 1995

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Oliver Stone

Obsada: Woody Harrelson, Juliette Lewis

Od lat: 16


DKF Kinochłon. Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury tel. 87 643 36 59


Oliver Stone w swoim najnowszym filmie ukazuje historię dwójki młodych bezwzględnych morderców, dokonujących serii przestępstw z zimną krwią. Ukazuje mass media, które z Micki i Mallory Knox czynią prawdziwych kultowych bohaterów. A także amerykańskie społeczeństwo, które pozornie przestraszone, nieodparcie ciągnie do miejsca zbrodni nawet gdyby miało się okazać, że następna kula będzie wymierzona prosto w ich serca.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

4 lipca19:00

Uprowadzona księżniczkaKino z RodzinąPremiera

Film animowany, Ukraina, 2018

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Remik i Miłka są dla siebie stworzeni. Od pierwszej chwili wiedzą, że nic nie może ich rozdzielić, nawet fakt, że ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem. Ich szczęście szybko jednak zmąci podstępny plan złego czarownika, który pragnąc zdobyć nieśmiertelność porywa Miłkę. Wierzy, że pomoże mu ona w pewnym czarnoksięskim magicznym rytuale. Remik wraz z kompanią zwariowanych zwierzaków, rusza ukochanej z odsieczą. Czeka go długa droga pełna niebezpieczeństw, naszpikowana czarami, pułapkami i setką kłopotów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 czerwca14:15 22 czerwca16:00 23 czerwca13:30 23 czerwca15:30 24 czerwca13:30 24 czerwca17:30 26 czerwca14:15 26 czerwca16:00 27 czerwca14:15 27 czerwca16:00 29 czerwca13:30 29 czerwca15:30 30 czerwca13:00 30 czerwca15:00 1 lipca13:30 1 lipca17:15 2 lipca14:30 3 lipca17:15

Bella i Sebastian 3dubbingKino z Rodziną

Film familijny, Francja, 2018

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Clovis Cornillac

Obsada: Félix Bossuet

Od lat: 7


Odkąd Bella urodziła piękne i zdrowe szczenięta, Sebastian jest wniebowzięty. Psiaki o imionach Atos, Portos i Aramis rosną jak na drożdżach i kudłata rodzinka co dzień przynosi całej okolicy mnóstwo radości. Niestety to szczęście wkrótce zburzy pewien nieznajomy, który pojawi się w wiosce żądając oddania Belli i jej dzieci. Twierdzi on, że jest jej prawowitym właścicielem i choć źle mu z oczu patrzy, sąd musi przyznać mu rację. Sebastian jest załamany, ale nie zamierza się poddać. Pod osłoną nocy ucieka w góry w towarzystwie swych ukochanych psiaków. Ich tropem rusza tajemniczy nieznajomy, a co gorsza zbliża się załamanie pogody…

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

3 lipca15:30 4 lipca15:30

Stare Dobre Małżeństwo

koncert,

Czas trwania: 120 min.


Bilety wkrótce do nabycia w kasie kina


Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego – charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora tekstów.
Najnowsza płyta SDM, zatytułowana Blizny czasu, jest kolejną intymną opowieścią lidera grupy, wysnutą z wnikliwych obserwacji samego siebie. Powstałą w zgodzie z jego sumieniem oraz wedle subiektywnych kanonów mądrości i piękna. Poza wszelkim możliwym wpływem i opiniotwórczym obiegiem.
Program: Utwory z najnowszej płyty Blizny czasu oraz ponadczasowe piosenki zespołu: Jak, Gloria, Czarny blues o czwartej nad ranem, Bieszczadzkie anioły i wiele, wiele innych.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

13 sierpnia19:00

3d

dubbing

dubbing

Kino z Rodziną

2d

dubbing

Kino z Rodziną

2d

napisy

15 czerwca godz.20:30
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 16 do 20 czerwca
Spektakl
14 czerwca godz. 19:00
Od 15 do 21 czerwca
Kino z Rodziną

dubbing

Od 15 czerwca do 1 lipca
Spektakl
18 czerwca godz. 19:00
Premiera
Od 22 czerwca do 3 lipca
Od 22 do 28 czerwca
DOBRE CZWARTKI

dubbing

21 czerwca godz.20:15
Kino z RodzinąPremiera
Od 22 czerwca do 3 lipca
Kino z Rodziną

dubbing

Iskra na Obcasach
25 czerwca
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Od 24 do 25 czerwca
Iskra na Obcasach
25 czerwca godz.18:30
Od 29 czerwca do 5 lipca
DKF Kinochłon
28 czerwca godz. 19:00
Kino z Rodziną
Od 6 lipca
Od 6 lipca
Kino z Rodziną

3d

dubbing

4 października godz. 18:30
Kino z Rodziną

dubbing

2.07 godz.16:30
DKF Kinochłon
5 lipca godz.19:00
DKF Kinochłon
4 lipca godz.19:00
Kino z Rodziną

dubbing

Od 3 do 4 lipca
13 sierpnia godz.19:00
Spektakl
24 września godz.19:00
Kino z Rodziną

dubbing

Seanse dla szkół