Kasa kina jest otwarta codziennie na godzinę przed pierwszym seansem i do rozpoczęcia ostatniego.
Rezerwacje są anulowane pół godziny przed danym seansem. Tel. do kasy 87 641 01 36

Mała Akademia BBC Earth 3ddubbingKino z Rodziną

Film przyrodniczy 3D, Wielka Brytania, 2017

Czas trwania: 45 min + 45 min.

Od lat: 6


Pokaz z okazji Światowego Dnia Zwierząt. Bilety w cenie 12 zł.


"Dzika Afryka" (3D) to jeden z najbardziej ambitnych filmów przyrodniczych 3D, jakie kiedykolwiek zagościły na dużym ekranie. Film powstał przy użyciu najnowocześniejszej technologii 3D, by móc przenieść widzów prosto do dzikiego serca Afryki i pozwolić im przeżyć swoje własne safari.
"Mali giganci" (3D) to pierwszy film BBC Earth na dużym ekranie, który przeniesie widzów w zadziwiający świat miniaturowych bohaterów pokazując, że im ktoś jest mniejszy, tym większe są jego przygody. Ten fascynujący film ukazuje, jak wielką odwagą i "supermocami" muszą wykazać się małe stworzenia, by wygrać w walce o przetrwanie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Dunkierka

Dramat wojenny, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 106 min.

Reżyseria: Christopher Nolan

Obsada: Mark Rylance, Tom Hardy, Cillian Murphy

Od lat: 15


"Dunkirk" opowiada o słynnej Operacji Dynamo, której efektem była granicząca z cudem ewakuacja odciętych przez Niemców żołnierzy Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz innych oddziałów alianckich z Francji w 1940 roku. W wyniku trwającej blisko 10 dni akcji uratowano ponad 140 tysięcy francuskich i belgijskich żołnierzy oraz 198 tysięcy Brytyjczyków.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Twój Vincent

Animacja, Dramat, Kryminał, Polska, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Dorota Kobiela, Hugh Welchman

Od lat: 15


27 lipca 1890 r. szczupła postać idzie po zmierzchu chwiejnym krokiem senną ulicą francuskiego miasteczka Auvers. Mężczyzna nie ma nic przy sobie; dłonie przyciska do świeżej rany postrzałowej, z której sączy się krew. To Vincent van Gogh – wówczas mało jeszcze znany artysta, dziś uznawany za jednego z największych malarzy na świecie. O jego tragicznej śmierci wiadomo od dawna, jednak nadal nie jest jasne, jak i dlaczego doszło do śmiertelnego postrzału. "Twój Vincent" opowiada właśnie tę historię, odkrywa okoliczności tajemniczej śmierci artysty.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Najlepszy

Dramat biograficzny, sportowy, Polska, 2017

Czas trwania: 110 min.

Reżyseria: Łukasz Palkowski

Obsada: Jakub Gierszał, Arkadiusz Jakubik, Janusz Gajos

Od lat: 15


Głównym bohaterem filmu jest Polak, który zachwycił świat, a który u nas, do dziś, pozostaje osobą praktycznie nieznaną. To fascynująca, pełna morderczego wysiłku, spektakularnych upadków i niezwykłej siły, historia inspirowana życiem Jerzego Górskiego, który ukończył bieg śmierci oraz ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, zdobywając tytuł mistrza na dystansie Double Ironman z czasem 24h:47min:46sek. Ten rekord nie byłby jednak możliwy, gdyby w jego życiu nie pojawiły się dwie kobiety. Jedną stracił. Druga stała się inspiracją, aby zawalczył o swoje życie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Cicha Noc

Dramat, Polska, 2017

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Piotr Domalewski

Obsada: Dawid Ogrodnik, Tomasz Ziętek, Arkadiusz Jakubik

Od lat: 15


Adam, na co dzień pracujący za granicą, w Wigilię Bożego Narodzenia odwiedza swój rodzinny dom na polskiej prowincji. Z początku ukrywa prawdziwy powód tej nieoczekiwanej wizyty, ale wkrótce zaczyna wprowadzać kolejnych krewnych w swoje plany. Szczególną rolę do odegrania w intrydze ma jego ojciec, brat, z którym Adam jest w konflikcie oraz siostra z mężem Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy świąteczny gość oznajmia, że zostanie ojcem. Wtedy, zgodnie z polską tradycją, na stole pojawia się alkohol. Nikt z rodziny nie spodziewa się, jak wielki wpływ na życie ich wszystkich będą miały dalsze wydarzenia tej wigilijnej nocy.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Paddington 2dubbingKino z Rodziną

Film familijny, komedia, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 95 min.

Reżyseria: Paul King

Obsada: Sally Hawkins, Hugh Grant

Od lat: bez ograniczeń


Tym razem rezolutny niedźwiadek o nienagannych manierach i skłonności do wpadania w tarapaty trafi w złe towarzystwo. Pomyłkowo osadzony w areszcie wśród zepsutych do szpiku kości typów spod ciemnej gwiazdy, naiwny Paddington zrobi wszystko, by sprowadzić ich na dobrą drogę. A że siłę przekonywania ma wielką, rzecz może się udać. Każdy przecież chętnie przyjmie pomocną łapę nawet jeśli jest nieco lepka od marmolady. Szczególnie jeśli futrzasty zada swe fundamentalne pytanie: Misia w sercu nie masz?!

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Spacer z dinozaurami - Mała Akademia BBC3ddubbing

Film przyrodniczy 3D, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 40 min.

Od lat: od 6 lat


Film z serii Mała Akdemia BBC Earth.
Spacer z dinozaurami to pełen akcji dokument opowiadający o rodzinie Pachyrhinosaurusów, które rozpoczynają swoją epicką wędrówkę. Ten niezwykły dokument, czerpiąc z najnowszych naukowych badań, przywraca do życia wymarłe przed wiekami stworzenia, dając nam niezapomnianą możliwość obcowania z nimi na dużym ekranie. Niezwykły spacer, na który się udajemy, ma moc przenoszenia w czasie, pozwala nie tylko przyjrzeć się bliżej tym fantastycznym stworzeniom, ale również przeżyć wraz z nimi niesamowitą przygodę. Wszystko - zaczynając od wyglądu dinozaurów, a na ich ruchach i zachowaniach kończąc, zostało precyzyjnie skonstruowane na podstawie dowodów zebranych ze skamielin. Twórcy filmu połączyli wiedzę z zakresu paleontologii z dokładną wiedzą na temat dzisiejszych zachowań zwierząt, aby stworzyć wyjątkowo realistyczny portret tych fascynujących stworzeń.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Coco2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, USA Disney, 2017

Czas trwania: 120 min.

Od lat: bez ograniczeń


Bohaterem filmu jest Miguel. W jego rodzinie od pokoleń muzyka jest zakazana. Jednak Miguel marzy, by pójść w ślady swojego idola, wielkiego muzyka Ernesta de la Cruza. Zdesperowany chce udowodnić światu swój talent, a to – za sprawą serii przedziwnych wydarzeń – doprowadzi go do niezwykle kolorowej Krainy Umarłych. Po drodze spotyka uroczego oszusta Hectora. Wspólnie spróbują rozwikłać tajemnicę z przeszłości rodziny Miguela...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Morderstwo w Orient Expressie

Film kryminalny, USA, 2017

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Kenneth Branagh

Obsada: Michelle Pfeiffer, Johnny Depp, Kenneth Branagh

Od lat: 13


Ekranizacja klasycznej powieści kryminalnej Agathy Christie, wyreżyserowana przez pięciokrotnie nominowanego do Oscara Kennetha Branagha. On sam gra także słynnego detektywa Herculesa Poirot, rozwiązującego sprawę morderstwa, którego ofiarą w najsłynniejszym pociągu świata pada wpływowy amerykański biznesmen. Luksusowa podróż staje się punktem wyjścia do stylowej, pełnej napięcia i zaskakującej opowieści sensacyjnej, uznawanej za największą zagadkę kryminalną wszech czasów. Trzynaścioro pasażerów uwięzionych zostaje w pułapce, nie wiedząc, co ich czeka. Jeden człowiek musi wskazać mordercę, zanim ten zaatakuje ponownie.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Fernando2ddubbingKino z Rodziną

film animowany, USA, 2017

Czas trwania: 100 min.

Od lat: bez ograniczeń


Fernando jest młodym byczkiem niepodobnym do innych - zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Jumanji: Przygoda w dżunglidubbingKino z Rodziną

Film przygodowy, familijny, USA, 2017

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Jake Kasdan

Obsada: Dwayne Johnson, Jack Black

Od lat: 13


Kiedy dzieciaki odkrywają starą konsolę gier wideo z grą "Jumanji", o której nigdy dotąd nie słyszały, natychmiast przenoszą się w świat niebezpiecznej dżungli. To właśnie w niej dzieje się akcja gry, a one stają się awatarami postaci, które wybrały: zapalony gracz Spencer staje się odważnym łowcą przygód, fan piłki Fridge zamienia się (według własnych słów) w Einsteina, Bethany – popularna dziewczyna z sąsiedztwa – staje się profesorem w średnim wieku, natomiast niepozorna Martha przybiera postać nieustraszonej wojowniczki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Cudowny chłopakdubbingKino z Rodziną

Dramat, komedia, USA, 2017

Czas trwania: 107 min.

Reżyseria: Stephen Chbosky

Obsada: Julia Roberts, Owen Wilson, Jacob Tremblay

Od lat: 10


Dla 10-letniego Auggiego nie ma niczego bardziej niezwykłego niż "zwykły dzień w szkole". Urodzony z licznymi deformacjami twarzy, dotąd uczył się w domu pod okiem mamy. Teraz jednak, zaczynając 5 klasę w normalnej szkole, ma nadzieję, że koledzy potraktują go jak zwyczajnego chłopca. Jego wygląd sprawia, że staje się szkolną sensacją, a dla wielu wręcz "dziwadłem". Jedni się z niego śmieją, inni wytykają palcami, ale nikt tak naprawdę niczego o nim nie wie. Wszystko zacznie się zmieniać, gdy w szkole pojawi się nowa uczennica. Urocza Summer potrafi dostrzec w Auggiem coś więcej niż nietypowy wygląd. Wystarczy jeden przyjazny gest, jedna pomocna dłoń, by obudzić w Auggiem siłę, dzięki której będzie potrafił udowodnić, że nie tylko twarz czyni go kimś niezwykłym.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Magiczna zima Muminków

film animowany, Polska, Finlandia, 2017

Czas trwania: 80 min.

Obsada: dubbing: Piotr Fronczewski, Maciej Musiał, Maciej Sthur

Od lat: bez ograniczeń


To będzie wyjątkowa zima w świecie Muminków. Wyjątkowa, bo pierwsza. W śnieżnej, mroźnej Finlandii, którą zamieszkują, zazwyczaj zasypiają na zimę, by po obudzeniu powitać piękno wiosny i cieszyć się resztą roku. Czy Muminki będą niewyspane? Chyba nie, czeka je bowiem mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim pierwsze święta i magia gwiazdki.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Tedi i mapa skarbówKino z Rodziną

Film animowany, Hiszpania, 2018

Czas trwania: 86 min.

Od lat: bez ograniczeń


Tedi Jones udaje się do Los Angeles, by zapoznać się z nowymi odkryciami archeolożki Sary Lavroff. Odnalazła ona papirus wskazujący na istnienie naszyjnika należącego do mitycznego króla Midasa, który mocą swego dotyku wszystko zamieniał w złoto. Pełne radości ponowne spotkanie Tediego i Sary szybko zamienia się w niebezpieczną przygodę, kiedy Sara zostaje porwana przez pewnego bogacza, który za pomocą talizmanu chce osiągnąć wieczne, niekończące się bogactwo. Wspólnie z przyjaciółmi – papugą i psem – Tedi będzie musiał użyć wszystkich swych mocy, by uratować Sarę. Przyjdzie mu przemierzyć cały świat, a po drodze pozna nie tylko nowych przyjaciół, ale także nowych wrogów.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Kobiety mafiiPremiera

Kryminał, Polska, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Patryk Vega

Obsada: Olga Bołądź, Bogusław Linda, Piotr Stramowski

Od lat: 15


Po brawurowej akcji policyjnej funkcjonariuszka Bela zostaje wyrzucona z policji. ABW składa jej propozycję „nie do odrzucenia”. Kobieta przechodzi specjalistyczne szkolenie pod okiem FBI i zostaje operatorem w Wydziale S – oficerem pracującym pod przykryciem, który zostaje umieszczony w grupie przestępczej. Jej misją w roli tajniaczki jest rozpracowanie szlaku przemytu narkotyków przez Grupę Mokotowską sterowaną przez Padrino – bossa stołecznego półświatka, dla którego ponad wszelką władzą i pieniędzmi najważniejsza jest córka o ksywie Futro

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Pszczółka Maja: Miodowe igrzyska dubbingKino z Rodziną

Film animowany, Australia, 2018

Czas trwania: 83 min.

Od lat: bez ograniczeń


Druga część szalonych i zabawnych perypetii najsłynniejszej pszczółki świata, która żadnej przygody się nie boi! Tym razem Maja i Gucio wezmą udział w międzyłąkowych igrzyskach sportowych, których stawka okaże się wyjątkowo wysoka. W ulu aż huczy od sensacyjnych wieści! W pszczelej stolicy odbyć się mają Miodowe Igrzyska. Maja marzy, by wziąć w nich udział. Niestety mieszkańcy ula nie zostają na nie zaproszeni. Na domiar złego Cesarzowa żąda oddania połowy miodowych zbiorów na potrzeby sportowców. Królowa gotowa jest się pogodzić z poleceniami przełożonej, ale Maja od dziecka jest buntowniczką. A nic nie złości jej bardziej niż jawna niesprawiedliwość. Wyrusza więc do stolicy, by powiedzieć Cesarzowej, co myśli o niej i jej nakazach.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Wszystkie pieniądze świataDOBRE CZWARTKI

Thriller, USA, 2018

Czas trwania: 132 min.

Reżyseria: Ridley Scott

Obsada: Michelle Williams, Christopher Plummer, Mark Wahlberg

Od lat: 15


DOBRE CZWARTKI - bilety dla grup min. 3 os. - po 13 zł


Miliarder Jean Paul Getty jest znany z nieustępliwego charakteru i skąpstwa. Gdy grupa nieznanych sprawców porywa jego ukochanego wnuka i żąda wielomilionowego okupu, Getty odmawia zapłacenia choćby dolara. Zrozpaczona matka porwanego – Gail robi wszystko, by skłonić teścia do zmiany zdania, ale bez skutku. Czas ucieka, a porywacze zaczynają tracić cierpliwość. Życie chłopca wisi na włosku i nic nie wskazuje na to, że uda się jeszcze zapobiec tragedii. Wtedy do drzwi Gail puka tajemniczy mężczyzna twierdząc, że jest wysłannikiem Jean Paula Getty’ego, specjalizującym się w sprawach „nie do rozwiązania”…

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Czarna Pantera 3ddubbingKino z Rodziną

Sci-fi komiks, USA Marvel, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Ryan Coogler

Obsada: Chadwick Boseman, Forest Whitaker, Lupita Nyongo

Od lat: 12


Król TChalla powraca do Wakandy, odosobnionego a zarazem rozwiniętego technologicznie państwa, w nowej roli - przywódcy kraju. Wkrótce dowiaduje się jednak o wyzwaniu jakie otrzymał od konkurencyjnej frakcji, która chce przejąć władzę. Gdy dwóch wrogów zaczyna spiskować w celu zniszczenia Wakandy, Czarna Pantera musi sprzymierzyć się z agentem C.I.A. Everettem K. Rossem i Dora Milaje, członkami służb specjalnych, by uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Kobieta sukcesuPremiera

Komedia romantyczna, Polska, 2018

Czas trwania: 105 min.

Reżyseria: Robert Wichrowski

Obsada: Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Foremniak, Tomasz Karolak

Od lat: 13


Główną bohaterką jest Mańka, szefowa firmy w wielkim mieście, której życie nagle wywraca się do góry nogami. Jej biznes pada ofiarą nieuczciwej konkurencji, związek z Norbertem przeżywa kryzys, a pod drzwiami mieszkania kobieta zastaje Lilkę, młodszą siostrę uosabiającą chaos, tak obcy perfekcyjnej Mańce. W jej życie – za sprawą psa i przypadku – wkracza również Piotr, którego wbrew sobie i mimo serii nieporozumień zdaje się przyciągać. Jako przebojowa kobieta sukcesu Mańka nie zamierza się poddawać i skupia się na walce o przetrwanie firmy i zdemaskowanie oszustów! Czy nie straci przez to z oczu siostrzanej przyjaźni i szansy na coś nowego?

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnaliKino z RodzinąPremiera

Film animowany, USA, 2018

Czas trwania: 90 min.

Od lat: bez ograniczeń


Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom. Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

18 marca13:00 18 marca14:45 18 marca16:30 20 marca15:00 20 marca16:45 21 marca15:00 21 marca16:45 23 marca14:45 23 marca16:30 24 marca12:15 24 marca16:15 25 marca12:15 25 marca16:15 27 marca14:45 27 marca16:30 28 marca14:45 28 marca16:30 29 marca14:45 29 marca16:30

Pitbull: Ostatni PiesPremiera

Kryminał, Polska, 2018

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Władysłąw Pasikowski

Obsada: Marcin Dorociński, Krzysztof Stroiński, Adam Woronowicz

Od lat: 15


Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa...

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

18 marca18:15 18 marca20:45 19 marca17:15 19 marca21:00 20 marca18:30 20 marca20:50 21 marca18:30 21 marca20:50 23 marca18:15 23 marca20:45 24 marca18:00 24 marca20:30 25 marca18:00 25 marca20:30 27 marca18:15 27 marca20:30 28 marca18:15 28 marca20:30 29 marca18:15 29 marca20:30

Spektakl Lataj z KrystynąSpektakl

monodram, tragikomedia, Polska, 2018

Czas trwania: 80 min.

Reżyseria: Andrzej Sadowski

Obsada: Aldona Jankowska

Od lat: 15


Bilety w cenie 50 zł do nabycia w kasie kina i online


Zapraszamy Państwa do kina Iskra na spektakl znakomitego warszawskiego Teatru Kwadrat Lataj z Krystyną.
To brawurowo zagrana przez Aldonę Jankowską tragikomedia o samotnej księgowej z kryminalną przeszłością. Nie mogąc znieść rzeczywistości, postanawia ją zmienić w bardzo radykalny sposób. Aldonę Jankowską poznaliśmy jako mistrzynię parodii z programów Rozmowy w tłoku i Szymon Majewski Show.
Po raz pierwszy w Augustowie będziemy mieli okazję zobaczyć ją na żywo i podziwiać w roli, która pokazuje zarówno jej wyjątkowe zdolności komediowe, jak i talent dramatyczny. Na VI Katowickim Karnawale Komedii za Lataj z Krystyną aktorka otrzymała najcenniejszą nagrodę, czyli nagrodę publiczności.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Pełnia życiaIskra na Obcasach

Biograficzny, dramat, romans, Wlk. Brytania, 2018

Czas trwania: 117 min.

Reżyseria: Andy Serkis

Obsada: Andrew Garfield, Claire Foy

Od lat: 13


Iskra na Obcasach


Życie Robina było jak marzenie. Przystojny, błyskotliwy, odnoszący sukcesy młody mężczyzna, przykuwający uwagę kobiet, stojący u progu życiowego sukcesu. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko przekreślić może jedna diagnoza brzmiąca jak wyrok: polio. Wyniszczająca choroba przykuwa Robina do szpitalnego łóżka, a w końcu doprowadza do paraliżu. Jak w takiej sytuacji odnaleźć siłę do walki? Gdzie szukać nadziei?

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

16 kwietnia18:30

Ernest i CelestynaDKF Kinochłonek

Film animowany, Francja, Belgia, 2016

Czas trwania: 85 min.

Od lat: bez ograniczeń


DKF Kinochłonek. Bilety w cenie 13 zł.


Celestyna to mała mysz, wychowana w kieracie pracy i sztywnym społeczeństwie. Wszystkim od dziecka się wmawia, że niedźwiedź jest najgorszym wrogiem myszy, a najważniejszym celem społeczeństwa jest zdobywanie zębów młodych niedźwiadków – bo one najlepiej się nadają do zastąpienia straconych przez myszy siekaczy, bez których żadna mysz nie przeżyje. Celestyna jest na stażu w klinice dentystycznej, ale tak naprawdę zostanie dentystą to ostatnia rzecz, której pragnie. Lubi rysować, głównie niedźwiedzie, które wcale nie wydają jej się straszne. Pewnego dnia spotyka biednego niedźwiedzia Ernesta, który graniem na ulicy próbuje zarobić na jedzenie. Oboje są społecznymi wyrzutkami, oboje pragną czegoś innego niż życie pod sznurek, chcą być artystami. Wplątują się w niebezpieczne sytuacje, trafiają do więzienia… Wszyscy są przeciwko nim. A jedyne, czego oni pragną, to się odnaleźć i żyć razem szczęśliwie. Czy uda im się wykaraskać z kłopotów?

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Czarna Pantera2dnapisyKino z Rodziną

Sci-fi komiks, USA Marvel, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Ryan Coogler

Obsada: Chadwick Boseman, Forest Whitaker, Lupita Nyongo

Od lat: 12


Król TChalla powraca do Wakandy, odosobnionego a zarazem rozwiniętego technologicznie państwa, w nowej roli - przywódcy kraju. Wkrótce dowiaduje się jednak o wyzwaniu jakie otrzymał od konkurencyjnej frakcji, która chce przejąć władzę. Gdy dwóch wrogów zaczyna spiskować w celu zniszczenia Wakandy, Czarna Pantera musi sprzymierzyć się z agentem C.I.A. Everettem K. Rossem i Dora Milaje, członkami służb specjalnych, by uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Czarna Pantera2ddubbingKino z Rodziną

Sci-fi komiks, USA Marvel, 2018

Czas trwania: 135 min.

Reżyseria: Ryan Coogler

Obsada: Chadwick Boseman, Forest Whitaker, Lupita Nyongo

Od lat: 12


Król TChalla powraca do Wakandy, odosobnionego a zarazem rozwiniętego technologicznie państwa, w nowej roli - przywódcy kraju. Wkrótce dowiaduje się jednak o wyzwaniu jakie otrzymał od konkurencyjnej frakcji, która chce przejąć władzę. Gdy dwóch wrogów zaczyna spiskować w celu zniszczenia Wakandy, Czarna Pantera musi sprzymierzyć się z agentem C.I.A. Everettem K. Rossem i Dora Milaje, członkami służb specjalnych, by uchronić kraj przed wciągnięciem w światowy konflikt.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

18 marca10:30

Kształt wody

Fantasy, USA, 2018

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Guillermo del Toro

Obsada: Sally Hawkins, Michael Shannon, Octavia Spencer

Od lat: 15


Baśń dla dorosłych, której akcja rozgrywa się u szczytu zimnej wojny, w Stanach Zjednoczonych około roku 1962. Elisa (nominowana do Oscara Sally Hawkins) wiedzie monotonną, samotną egzystencję, a całą noc pracuje w pilnie strzeżonym, sekretnym laboratorium rządowym. Jej życie zmienia się na zawsze, gdy wraz z koleżanką z pracy, Zeldą (nagrodzona Oscarem Octavia Spencer), odkrywa, że w laboratorium przeprowadzany jest otoczony ścisłą tajemnicą eksperyment, który zaważyć może na przyszłych losach świata.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Gurgacz. Kapelan wyklętychRekolekcje Filmowe

Dokument fabularyzowany, Polska, 2018

Czas trwania: 76 min.

Reżyseria: Dariusz Walusiak

Obsada: Wojciech Trela

Od lat: 13


REKOLEKCJE FILMOWE dla grup min. 3 os. bilety w cenie 13 zł. Seniorzy - 10 zł


Filmowy portret niezwykłego kapłana, który nie wahał się konsekwentnie podążać drogą sumienia w najczarniejszych latach powojennej Polski. Ksiądz Władysław Gurgacz, jezuita, był kapelanem Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowej. Głosił prawdę w czasach zniewolenia, ratował zbłąkane dusze, prowadził ludzi do Boga. Idąc za głosem sumienia, trwał do końca przy młodych żołnierzach, którzy z bronią w ręku przeciwstawiali się komunistycznemu reżimowi. W 1939 roku, na początku swej kapłańskiej drogi, przed obrazem Maryi Królowej Polski złożył siebie w ofierze za ratowanie ukochanej Ojczyzny. Osiem lat później został skazany na śmierć.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

19 marca19:30

Ignacy LoyolalektorRekolekcje Filmowe

Drmat biograficzny, Hiszpania, 2017

Czas trwania: 118 min.

Reżyseria: Paolo Dy

Obsada: Andreas Muñoz

Od lat: 15


REKOLEKCJE FILMOWE dla grup min. 3 os. bilety w cenie 13 zł. Seniorzy - 10 zł


Brutalny żołnierz, kobieciarz, którego całe życie kręciło się wokół bogactw, sławy i władzy podejmuje walkę na śmierć i życie ze swoimi wewnętrznymi demonami. Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed Inkwizycją, by ostatecznie wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

25 marca14:00

Czy naprawdę wierzysz?lektorRekolekcje Filmowe

Dramat religijny, USA, 2015

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Jon Gunn

Obsada: Mira Sorvino, Sean Astin,

Od lat: 12


REKOLEKCJE FILMOWE dla grup min. 3 os. bilety w cenie 13 zł. Seniorzy - 10 zł


Czy człowiek potrafi żyć bez wiary? Czy życie bez niej ma w ogóle sens? To pytania, przed którymi – w swoim najnowszym filmie – postawili bohaterów twórcy znanego z polskich ekranów "Bóg nie umarł". Dwanaście różnych postaw życiowych, dwanaście całkowicie odmiennych charakterów, których drogi niespodziewanie krzyżują się... Każdy z bohaterów – często wbrew swoim przekonaniom – odkryje moc Chrystusowego krzyża. Punktem wyjścia do opowiedzenia historii staje się przypadkowe (?) spotkanie ulicznego kaznodziei z proboszczem lokalnej parafii. Uświadamia ono temu drugiemu, jak ważne w prawdziwej wierze – obok szczerej modlitwy – jest działanie w imię dobra.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

24 marca14:00

Czas mroku

Dramat historyczny, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Joe Wright

Obsada: Gary Oldman, Kristin Scott Thomas

Od lat: 15


W czasie II wojny światowej, gdy Francja chyli się ku upadkowi, Wielka Brytania stoi przed widmem rychłego najazdu wojsk niemieckich. Gdy armia nazistów wydaje się niepowstrzymana, a na plażach Dunkierki stacjonują wojska alianckie, przyszłość Europy Wschodniej jest w rękach nowo wybranego premiera Wielkiej Brytanii – Winstona Churchilla (nominowany od Oscara Gary Oldman). Manewrując między politycznymi rywalami, musi dokonać ostatecznej decyzji: negocjować z Hitlerem i ocalić naród brytyjski przed przerażającymi skutkami wojny albo wezwać lud do walki, narażając na niespotykane dotąd niebezpieczeństwo.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Czwarta władza

Dramat, USA, 2017

Czas trwania: 115 min.

Reżyseria: Steven Spielberg

Obsada: Tom Hanks, Meryl Streep

Od lat: 15


Dwoje wydawców dziennika „The Washington Post” Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Czerwona Jaskółka

Thriller szpiegowski, USA, 2018

Czas trwania: 139 min.

Reżyseria: Francis Lawrence

Obsada: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton

Od lat: 15


Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

JaskiniowiecKino z Rodziną

Film animowany, Wlk. Brytania, 2017

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Nick Park

Od lat: bez ograniczeń


W zamierzchłych czasach, gdy nie było facebooka, prądu i ciepłej wody, a w zagrodzie za jaskinią pasły się dinozaury, rozgrywa się pełna szalonych przygód historia dzielnego Duga, który musi zjednoczyć swą jaskiniową ferajnę przeciw nadchodzącemu zagrożeniu. W świecie, w którym zamiast psa każdy mógł mieć mamuta, a zaostrzony kamień był gadżetem na miarę dzisiejszego smartfona, nadejście pulsującej hałaśliwą nowoczesnością Epoki Brązu zwiastuje nieuniknione kłopoty.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

TwarzPremiera

Dramat, Polska, 2018

Czas trwania: 90 min.

Reżyseria: Małgorzata Szumowska

Obsada: Mateusz Kościukiewicz, Małgorzata Gorol

Od lat: 15


Współczesna baśń o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po nowatorskiej operacji wraca do rodzinnej miejscowości, ale ludzie nie wiedzą jak go traktować. Staje się dla nich kimś obcym.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Nić widmoDKF Kinochłon

Dramat, USA, 2017

Czas trwania: 130 min.

Reżyseria: Paul Thomas Anderson

Obsada: Daniel Day-Lewis, Vicky Krieps

Od lat: 15


Londyn, lata pięćdziesiąte. Słynny krawiec Reynolds Woodcock (Daniel Day-Lewis) wraz z siostrą Cyril (Lesley Manville) stanowią centrum brytyjskiej mody, ubierając gwiazdy filmowe, rodzinę królewską, socjetę, damy i debiutantki. Wszystko to w wytwornym stylu The House of Woodcock. Przez życie Woodcocka przewija się mnóstwo kobiet, inspirują go, towarzyszą, on wciąż pozostaje kawalerem. Aż do momentu, w którym w jego życiu pojawia się Alma (Vicky Krieps), która wkrótce staje się jego muzą i kochanką. Jego uporządkowane życie burzy miłość.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Player OnePremiera

Sci-fi, przygodowy, USA, 2018

Czas trwania: 138 min.

Reżyseria: Steven Spielberg

Obsada: Tye Sheridan, Mark Rylance, Simon Pegg

Od lat: 12


Akcja rozgrywa się w roku 2045, kiedy to świat znajduje się na skraju upadku i pogrążenia się w chaosie. Ludzie znajdują ratunek w OASIS, ekspansywnym uniwersum rzeczywistości wirtualnej stworzonym przez błyskotliwego ekscentryka Jamesa Hallidaya (Mark Rylance). Przed śmiercią Halliday postanawia przekazać swoją niewyobrażalną fortunę pierwszej osobie, która odnajdzie cyfrowe "wielkanocne jajko" ukryte gdzieś w OASIS. Rozpoczyna się rywalizacja, która wkrótce ogarnia cały świat. Młody Wade Watts (Tye Sheridan), kiepski kandydat na bohatera, postanawia dołączyć do karkołomnego, zakrzywiającego rzeczywistość wyścigu po skarb w fantastycznym uniwersum pełnym tajemnic, odkryć i niebezpieczeństw.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Maria Magdalenadubbing

Dramat, religijny, USA, 2018

Czas trwania: 120 min.

Reżyseria: Garth Davis

Obsada: Rooney Mara, Joaquin Phoenix

Od lat: 12


„Maria Magdalena” to głęboko ludzkie spojrzenie na jedną z najbardziej tajemniczych i zarazem najbardziej niezrozumianych kobiet wszech czasów. Biblijna biografia opowiada historię Marii (dwukrotnie nominowana do Oscara® Rooney Mara), młodej kobiety, szukającej nowej drogi życia. Skrępowana hierarchią i obyczajowością swych czasów, Maria przeciwstawia się swej tradycjonalnej rodzinie i dołącza do nowego społecznego ruchu kierowanego przez Jezusa z Nazaretu (trzykrotnie nominowany do Oscara® Joaquin Phoenix). Wkrótce odnajdzie tam dla siebie miejsce, znajdując się w sercu podróży wiodącej do Jeruzalem.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Chory na sukcesAPKSpektakl

Spektakl kabaretowy,

Czas trwania: 120 min.

Od lat: 15


Bilety w cenie 60 zł, Miejski Dom Kultury w Augustowie, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59


Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać, zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

22 marca20:00

Kazik & Kwartet ProFormaAPK

koncert muzyczny,

Czas trwania: 120 min.


Bilety w cenie 60 zł, sprzedaż od 13 marca godz.9:00 w kasie kina Iskra ul. 3 Maja 38 oraz on-line na www.kino-iskra.pl


UWAGA SPRZEDAŻ OD 13 MARCA godz.9:00
MIEJSCA SKRAJNE NA MAPIE TO MIEJSCA-DOSTAWKI!!!
Jedna osoba może zakupić max 6 biletów
Info: 661311330, 790228560
Organizatorem koncertu są Augustowskie Placówki Kultury

W marcu 2012 Kwartet ProForma zaprosił Kazika Staszewskiego - wokalistę zespołu Kult, do wspólnego wykonania kilkunastu piosenek autorstwa Stanisława Staszewskiego podczas jednego z koncertów. Ten, również w zamierzeniu jednorazowy projekt, zaowocował opracowaniem wspólnego programu koncertowego złożonego z piosenek Taty oraz kilku piosenek Kazika rzadko bądź nigdy nie wykonywanych na żywo, kolejnymi koncertami w tym składzie, a ostatecznie powołaniem do życia pełnoprawnego projektu Kazik & Kwartet ProForma.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

9 kwietnia20:00

Dusza i ciałoDKF Kinochłon

Dramat, Węgry, 2017

Czas trwania: 116 min.

Reżyseria: Ildikó Enyedi

Obsada: Alexandra Borbély, Géza Morcsányi

Od lat: 15


Bilety do nabycia w Miejskim Domu Kultury, tel. 876433659


Od chwili gdy Maria zostaje kontrolerem jakości w rzeźni w Budapeszcie, zaczynają się zakulisowe szepty. W czasie lunchu w sterylnej kantynie młoda kobieta siada samotnie. Podchodzi do swojej pracy poważnie i ściśle przestrzega przepisów. Jej świat składa się z liczb i danych, które wryły się w jej pamięć od dzieciństwa. Jej szef, trochę starszy od niej Endre, to również spokojny człowiek. Stopniowo zaczynają się poznawać. Odkrywają nie tylko braterstwo dusz, ale nawet to, że mają takie same sny. Ostrożnie próbują sprawić, by się spełniły.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

26 marca18:30

Rekolekcje FilmoweRekolekcje Filmowe

Filmy o tematyce religijnej,


Kino Iskra zaprasza na Filmowe Rekolekcje
Filmy podejmujące temat wiary.
Promocja biletowa dla grup min. 3 os. - bilety w cenie 13 zł. Seniorzy - 10 zł

Gurgacz. Kapelan wyklętych
poniedziałek 19 marca godz.19:30
Filmowy portret niezwykłego kapłana, który nie wahał się konsekwentnie podążać drogą sumienia w najczarniejszych latach powojennej Polski. Ksiądz Władysław Gurgacz, jezuita, był kapelanem Polskiej Podziemnej Armii Niepodległościowej.

Czy naprawdę wierzysz?
sobota 24 marca godz.14:00
Dwanaście różnych postaw życiowych, dwanaście całkowicie odmiennych charakterów, których drogi niespodziewanie krzyżują się... Każdy z bohaterów – często wbrew swoim przekonaniom – odkryje moc Chrystusowego krzyża.

Ignacy Loyola
niedziela 25 marca godz.14:00
poniedz. 26 marca godz.16:00
Brutalny żołnierz Loyola musi zmierzyć się z depresją, myślami samobójczymi, wstrętem do samego siebie i miłosierdzia dla innych, wreszcie przejść proces o herezję przed Inkwizycją, by ostatecznie wygrywając bitwę, stać się jedną z najważniejszych postaci w historii Kościoła.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

Judy. Historia upadłej gwiazdySpektakl

Spektakl muzyczny,

Czas trwania: 100 min.

Reżyseria: Dominik Nowak

Obsada: Katarzyna Misiewicz – Żurek, Lesław Żurek

Od lat: 15


Spektakl muzyczny na podstawie tekstów Sławomira Chwastowskiego „Judy” to spektakl muzyczny inspirowany życiem oraz twórczością legendarnej amerykańskiej aktorki i wokalistki Judy Garland.Akcja przedstawienia rozgrywa się w 1969 roku w garderobie kopenhaskiej sali koncertowej tuż przed jej ostatnim wyjściem na scenę – trzy tygodnie później znaleziono ją martwą w jej wynajętym domu w Londynie. Przyczyną śmierci było „przypadkowe przedawkowanie barbituranów”, próby samobójczej nie stwierdzono. Koroner dodał, że Garland i tak żyła „na kredyt” między innymi z powodu marskości wątroby. Miała 47 lat. Ceremonię pogrzebową przeprowadził pastor, który trzy miesiące wcześniej udzielił jej ostatniego, piątego już ślubu. Liza Minnelli powiedziała o śmierci swojej matki: „To nie samobójstwo - była po prostu zmęczona, jak kwiat, który daje światu radość i piękno, a potem więdnie”.

Kliknij w wybraną godzinę aby zarezerwować/kupić bilet

23 kwietnia19:00

3d

dubbing

Rekolekcje Filmowe
od 19 do 26 marca
Kino z Rodziną

dubbing

Seanse dla szkół
Premiera
Od 22 lutego
Kino z Rodziną

dubbing

Od 2 marca
Kino z Rodziną

3d

dubbing

Od 9 marca
Premiera
Od 9 marca
Kino z Rodziną

2d

napisy

13-15 marca
Kino z Rodziną

2d

dubbing

17-18 marca
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Spektakl
12 marca godz.19:00
DKF Kinochłonek
11 marca godz.11:00
DOBRE CZWARTKI
15 marca godz.20:30
Premiera
Od 16 marca
APKSpektakl
22 marca godz.20:00
Kino z Rodziną

2d

dubbing

Kino z Rodziną

dubbing

Rekolekcje Filmowe
19 marca godz.19:30
Rekolekcje Filmowe

lektor

25 marca godz.14:00
Rekolekcje Filmowe

lektor

24 marca godz.14:00
Kino z Rodziną

3d

dubbing

4 października godz. 18:30
DKF Kinochłon
W kwietniu
DKF Kinochłon
26 marca godz. 18:30
Kino z Rodziną

dubbing

Od 2 do 4 kwietnia
5 kwietnia godz.18:15
W kwietniu
W kwietniu
Kino z Rodziną
W kwietniu
Premiera
Od 6 kwietnia
Premiera
Od 6 kwietnia
APK
9 kwietnia godz.20:00
Iskra na Obcasach
16 kwietnia godz.18:30

dubbing

Od 20 kwietnia
Spektakl
23 kwietnia godz.19:00